Festivalu nového cirkusu Cirkul'art 2016

Program medická záhrada

Piatok 24.6.2016

16:00 – Mute Mime (Thajsko)
16:30 – Eisuke Saito (Japonsko)
17:00 – Mr. Qwirk (Nový Zeland)
17:30 – Stribe Tribe Cirkus (Slovensko)
18:00 – Miško Kubovčík - Otvorenie festivalu
18:30 – Les foutoukours (Kanada)
19:00 – Mano & Mano (Argentína)
20:00 – The Black blues brothers (Keňa) - Kúpiť vstupenku

Sobota 25.6.2016

11:00 –The Train Theater: The Cubes Cirkus (Izrael) - Kúpiť vstupenku
12:00 – Mr. Qwirk (Nový Zeland)
12:30 – Bikerina (Nemecko)
13:00 – Mano & Mano (Argentína)
13:00 – Eisuke Saito (Japonsko)
13:30 – The Priester Sisters (Česko)
13:30 – Stribe Tribe Cirkus (Slovensko)
14:00 – Les Foutoukours (Kanada)
15:00 – La bella tour (Španielsko) - Kúpiť vstupenku
16:00 – Mano & Mano (Argentína)
16:00 – Mute Mime (Thajsko)
16:30 – Bikerina (Nemecko)
17:00 – Les Foutoukours (Kanada)
17:30 – Mr. Qwirk (Nový Zeland)
18:00 – Eisuke Saito (Japonsko)
18:00 – The Priester Sisters (Česko)
18:30 – Mano & Mano (Argentína)
18:30 – Mute Mime (Thajsko)
19:00 – Young Slovak Cirkus Stage (Slovensko)
Monika Mikovcová, Dominik Souhrada, Jakub Halgoš, Denis Seliak, Ján
Minárik, Ján Weber
20:00 – Loser´s Cirque Company: Loser´s (Česko) - Kúpiť vstupenku

Nedeľa 26.6.2016

11:00 – The Strange Comedy (Kanada) - Kúpiť vstupenku
12:00 – Les Foutoukours (Kanada)
12:30 – The Priester Sisters (Česko)
12:30 – Mr. Qwirk (Nový Zeland)
13:00 – Eisuke Saito (Japonsko)
13:00 – Mano & Mano (Argentína)
13:30 – Mute Mime (Thajsko)
14:00 – Bikerina (Nemecko)
15:00 – Fred Teppe: Tuiles (Francúzsko) - Kúpiť vstupenku
16:30 – Young Slovak Cirkus Stage (Slovensko)
Monika Mikovcová, Dominik Souhrada, Jakub Halgoš, Denis Seliak, Ján
Minárik, Ján Weber
16:30 – The Priester Sisters (Česko)
17:00 – Bikerina (Nemecko)
17:30 – Les Foutoukours (Kanada)
17:30 – Mano & Mano (Argentína)
18:00 – Eisuke Saito (Japonsko)
18:30 – Mr. Qwirk (Nový Zeland)
19:00 – The Priester Sisters (Česko)
19:00 – Mute Mime (Thajsko)
20:00 – Loser´s Cirque Company: Walls and Handbags (Česko) - Kúpiť vstupenku

Program Eurovea

Štvrtok 23.6.2016
13:00 – Mano & Mano (Argentína)
15:00 – Mano & Mano (Argentína)

Piatok 24.6.2016
13:00 – Bikerina (Nemecko)
15:00 – Les Foutoukours (Kanada)

Sobota 25.6.2016
13:00 – Mute Mime (Thajsko)
15:00 – Mr. Qwirk (Nový Zeland)

Nedeľa 26.6.2016
13:00 – World master footbag juggling (Česko)
15:00 – Eisuke Saito (Japonsko)